همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ 150w led solar outdoor flood lights ] همخوانی داشتن 189 محصولات.
150W چراغ فلد LED نصب آسان طراحی کمکی صرفه جویی در فضای باز چراغ فلد انرژی کارآمد نور روشن برای باغ ها حیاط ها انبارها و بیشتر
| نام محصول: | GK-P |
|---|---|
| تضمین: | سه سال |
| قدرت: | 50W-600W |
30 ولت 50 ولت 100 ولت 300 ولت 500 ولت چراغ فلوید خورشیدی LED در فضای باز IP65 نور فلوید
| زاویه پرتو: | 120 درجه |
|---|---|
| زمان شارژ: | 6-8 ساعت |
| دمای رنگ: | سفید گرم |
روشنایی بالا زمان کار طولانی در فضای باز 50W 100W 150W 200W 250W 300W قطب LED باتری نور خورشیدی خیابان
| صفحه خورشیدی: | پانل خورشیدی 18V80W ((مونو سیلیکون کریستالی) |
|---|---|
| ظرفیت باتری: | باتری لیتیومی 12.8V 30AH |
| عملکرد خاص: | پاکسازی خودکار گرد و غبار و برف |
KCD ضد آب IP65 روشنایی بالا ورزشگاه باغ استادیوم کار سنگین 30w 50w 100w 200w 300w در فضای باز LED نور خورشیدی
| نوع انرژی: | نیروی خورشیدی |
|---|---|
| مصالح ساختمانی: | ABS |
| رنگ پوسته: | مشکی، خاکستری |
عرضه کارخانه KCD 35000 لومن 150w 300w چراغ فلد لیمن های بالا قدرت بالا استادیوم IP66 200w چراغ فلد داخلی LED
| نام محصول: | IK02-2 |
|---|---|
| طول عمر: | 35000 ساعت |
| THD: | <12% |
چراغ های LED بیرونی مسکونی با مشخصات کم با قابلیت تغییر رنگ 50 وات 100 وات
| قدرت روشنایی LED Flood: | 20W/30W/50W/100W/150W/200W |
|---|---|
| درایور LED: | درایور LED/ درایور led dimming 0-10v/ درایور led Dali Dimming |
| ولتاژ ورودی: | AC85-265V، 50/60HZ |
نور فلزی مدولار LED با روشنایی بالا بدن آلومینیوم آلیاژ IP65 ضد آب برای ساختمان نمای حیاط پارکینگ در فضای باز
| نام محصول: | LK-E |
|---|---|
| طول عمر: | 35000 ساعت |
| THD: | <12% |
چراغهای LED بیرونی Ip65 100 وات 10000lm Floodlight سفید گرم Ik07
| جزئیات بسته بندی: | جعبه رنگی / بسته بندی خنثی / جعبه کارتن |
|---|---|
| زمان تحویل: | 45 روز |
| شرایط پرداخت: | L/C، D/A، D/P، T/T، Western Union، MoneyGram |
چراغ خیابانی خورشیدی High Lumen Outdoor Ip65 150 Watt
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 6 ولت |
SMD آلومینیوم LED در فضای باز چراغ نور IP65 10W 20W 30W 200W 400W
| نوع: | چراغ سیل LED در فضای باز |
|---|---|
| تراشه: | SMD2835 |
| مواد: | آلومینیوم + شیشه خو |

