همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ 150w led solar outdoor flood lights ] همخوانی داشتن 189 محصولات.
چراغ های خیابانی ال ای دی فضای باز آلومینیومی 100 واتی 150 واتی مدولار SMD مدرن هوشمند با قطب
| نام محصول: | چین تامین کننده 60 وات آلومینیوم ریخته گری LED چراغ خیابانی |
|---|---|
| منبع نور LED: | LUMILEDS 3030 5050 led |
| مواد: | محفظه آلومینیومی |
چراغ های خیابانی LED خورشیدی 6M 80M Pole Integrated IP67 80W 90W
| نام محصول: | در فضای باز چراغ خیابان |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
چراغ خیابان خورشیدی ضد آب Ip67 LED ضد آب در فضای باز High Lumen
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
120 درجه شعاع فرشته نورهای بیرونی با طراحی ضد آب
| منبع نور: | LED |
|---|---|
| شاخص رندر رنگ (Ra): | 80 |
| استفاده: | کمپینگ ماهیگیری پیاده روی اضطراری |
EMC 100 وات همه در یک چراغ خیابان خورشیدی برای مدرسه اداری
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 6 ولت |
Ip65 انرژی خورشیدی فضای باز یکپارچه چراغ خیابان خورشیدی 200 وات
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 6 ولت |
IP67 چراغ خیابان خورشیدی یکپارچه آلومینیوم ضد آب 200 وات
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 6 ولت |
150w 200w 250w 300w همه در یک چراغ خورشیدی یکپارچه شده است
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
Bridgelux Smd IP66 200w چراغ خیابان ضد آب با قطب
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 6 ولت |
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا SMD 3030 100w 12V 10kg
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 12 ولت |

