همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ 150w led solar outdoor flood lights ] همخوانی داشتن 189 محصولات.
20 وات 30 وات 60 وات نور خورشیدی پرقدرت چراغ خیابان LED چراغ راه راه کنترل نور روز
| نام محصول: | چراغ خیابانی LED خورشیدی یکپارچه چراغ LED خورشیدی |
|---|---|
| قدرت: | 100w/200w/300w/400w |
| کلمه کلیدی: | چراغ خیابانی LED خورشیدی با لومن بالا در فضای باز |
100W IP67 170lm / W 10kg چراغ خیابان خورشیدی یکپارچه چراغ های خیابان خورشیدی غروب فضای باز تا طلوع آفتاب
| خدمات راه حل های روشنایی: | طراحی روشنایی و مدار |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (v): | 12 ولت |
چراغ های خیابانی LED خورشیدی کریسمس 80CRI 240V 200 W
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
چراغ های خیابانی LED خورشیدی قابل حمل 100 وات High Lumens
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
چراغ روشنایی خورشیدی High Power Slim 7500lm 50w
| خدمات راه حل های روشنایی: | روشنایی و طراحی مدار |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 12 ولت |
چراغ سیلاب خورشیدی ضدآب IP65 با کنترل از راه دور 25 وات 40 وات 60 وات 100 وات 200 وات
| نوع انرژی: | نیروی خورشیدی |
|---|---|
| مصالح مسکن: | ABS |
| رنگ پوسته: | مشکی |
IP65 170lm / W چراغ خیابان LED ضد آب خورشیدی 50w 200w
| خدمات راه حل های روشنایی: | rvice: طراحی روشنایی و مدار ، طرح CAD خودکار ، نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | DC 6V |
CE Ip65 ضد آب تاشو 144 وات تاشو کار اضطراری
| خدمات راه حل های روشنایی: | روشنایی و طراحی مدار |
|---|---|
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
| CRI (Ra>): | 80 |
خورشیدی 30W 50W 100W 150W چراغ های خیابانی در فضای باز
| کاربرد: | جاده، بزرگراه، فضای باز، حیاط، باغ |
|---|---|
| رتبه بندی IP: | IP65 |
| کری (ra>): | 85 |
50w 100w 150w 200w 300w All In One Integrated Solar Light Street Ip65 Ufo Outdoor with Battery
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 6 ولت |

