همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ 150w led solar outdoor flood lights ] همخوانی داشتن 189 محصولات.
باتری لیتیوم 100w 150w همه در یک کنترل نور خیابان LED خورشیدی لامپ های خیابان ضد آب خورشیدی
| صفحه خورشیدی: | پانل خورشیدی 18V80W ((مونو سیلیکون کریستالی) |
|---|---|
| ظرفیت باتری: | باتری لیتیومی 12.8V 30AH |
| عملکرد خاص: | پاکسازی خودکار گرد و غبار و برف |
All In One Integrated Solar Street Light 50w 100w 150w 200w 300w Ip65 Ufo Outdoor Outdoor with Battery
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 6 ولت |
چراغ جاده آلومینیوم 200W 300W IP66 SMD در فضای باز قطب گسترده تراشه های مارک قرار گرفتن در معرض قدرت بالا
| خدمات راه حل های روشنایی: | روشنایی و طراحی مدار |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | DC 12V |
ABS Housing CE EMC 100 وات چراغ خیابان LED All In One برای پارکینگ ها
| رنگ: | خاکستری |
|---|---|
| مواد: | لنز ABS+PC با کیفیت بالا |
| نوع باتری: | باتری LifePo4 |
واک وی جاده پارکینگ با راندمان بالا چراغ خیابانی LED خورشیدی 6500 هزار واتی
| مواد: | آلومینیوم |
|---|---|
| تایپ کنید: | چراغ خیابان LED صرفه جویی در مصرف انرژی |
| درجه IP: | IP65 ضد آب |
چراغ های خیابانی LED خورشیدی 170lm/w 20w با کنترل شدت خودکار
| نوع آیتم: | چراغ های خیابان خورشیدی |
|---|---|
| کاربرد: | جاده، فضای باز، موقعیت های مختلف، باغ، و غیره. |
| نورانی: | 170 لیتر بر وات |
15000lm چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
| خدمات راه حل های روشنایی: | روشنایی و طراحی مدار |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 12 ولت |
60W 90W 250W 15000lm چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 12 ولت |
کنترل از راه دور سنسور حرکت ضد آب 200W خورشیدی چراغ خیابانی IP67
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 6 ولت |
Ra70 2700k چراغ های خیابانی LED خورشیدی مقاومت در برابر گرما و یخ برای همه شرایط آب و هوایی
| درخواست: | چشم انداز |
|---|---|
| محل منبع: | گوانگدونگ، چین |
| CCT: | 2700-6500 هزار |

