همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ 150w led solar outdoor flood lights ] همخوانی داشتن 189 محصولات.
document.title='
| خدمات راه حل های روشنایی: | طرح Agi32 ، طرح CAD خودکار ، نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 6 ولت |
100 ولت 150 ولت 200 ولت 300 ولت SMD لامپ پرتاب کننده بیرونی LED 6000K IP65
| نام محصول: | ضد آب ip65 در فضای باز smd خورشیدی LED قیمت نور سیل |
|---|---|
| تضمین: | سه سال |
| دمای کار ((°C): | -20 -50 |
گواهی آلومینیوم در فضای باز SMD2835 IP65 50w Led Floodlight CE ROHS
| جنس بدنه لامپ: | آلومینیوم |
|---|---|
| رتبه بندی IP: | IP65 |
| کاربرد: | چشم انداز |
50W High Lumens LED Work Light 360 ° قابل چرخش تاشو USB قابل شارژ
| خدمات راه حل های روشنایی: | روشنایی و طراحی مدار |
|---|---|
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
| CRI (Ra>): | 80 |
KCD چشم انداز تولید کنندگان چراغ های آبشار در خارج از خانه سفید گرم 10w 20w 30w 50w 100w 150w 200w 5054SMD CE IP65 چراغ های آبشار LED
| نام محصول: | IK05 |
|---|---|
| تضمین: | سه سال |
| قدرت: | 30W/50W/100W/200W |
چراغ خیابانی خورشیدی با قدرت بالا IP65 در فضای باز ABS 50w 100w 150w 250w
| نوع نور: | LED خورشیدی |
|---|---|
| قدرت امتیازی: | 200W/300W/400W/500W |
| نام محصول: | چراغ خیابانی خورشیدی پرقدرت ABS |
زمین ورزشی تنیس نورپردازی چراغ سیل Ip66 برای پارک
| کری (ra>): | 80 |
|---|---|
| طول عمر کاری (ساعت): | 50000 |
| جنس بدنه لامپ: | آلومینیوم |
KCD آلومینیوم 6500k لنز پروژکتورهای 5054 SMD IP65 درب COB OEM فلود لایت 100w 200w 300w 400 وات LED فلود لایت
| Productname: | GK-P |
|---|---|
| تضمین: | سه سال |
| قدرت: | 50W-600W |
آلومینیوم 6500k لنز پروژکتورهای 5054 SMD IP65 در فضای باز COB OEM فلود لایت 100w 200w 300w 400 وات LED فلود لایت
| نام محصول: | GK-P |
|---|---|
| تضمین: | سه سال |
| قدرت: | 50W-600W |
تازه واردان AKCD نور فلود IP65 ضد آب در فضای باز 50W 100W 150W 200W 400W AC LED Flood Light
| نام محصول: | IK02-2 |
|---|---|
| طول عمر: | 35000 ساعت |
| THD: | <12% |

