همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ 150w led solar outdoor flood lights ] همخوانی داشتن 189 محصولات.
KCD 30w 50w 100w 150w 300w پروژکتورهای امنیتی استادیوم باغ در فضای باز 12v SMD هوشمند نور جدید RGB LED چراغ های فلادی
| نام محصول: | GK-P |
|---|---|
| طول عمر: | 35000 ساعت |
| THD: | <12% |
عرضه کارخانه KCD 35000 لومن 150w 300w چراغ فلد لیمن های بالا قدرت بالا استادیوم IP66 200w چراغ فلد داخلی LED
| نام محصول: | IK02-2 |
|---|---|
| طول عمر: | 35000 ساعت |
| THD: | <12% |
KCD قدرت بالا IP65 لامپ مستطیل Dimmable بالا فروش باغ در فضای باز نور فلود 6500k LED فلود رنگ خاکستری روشن
| نام محصول: | IK03-E 300W |
|---|---|
| تضمین: | سه سال |
| THD: | <12% |
چراغ خیابانی خورشیدی ضد آب Ip67 200w با روشنایی بالا
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
IP65 ضد آب All In One Solar Solar Light 200W صرفه جویی در انرژی
| نام محصول: | در فضای باز چراغ خیابان |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
۲۰۲۴ انرژی جدید صرفه جویی در فضای باز پانل خورشیدی چراغ های خیابانی همه در یک چراغ های خورشیدی LED چراغ های خورشیدی در فضای باز
| زمان کار: | 10-15 ساعت در روز، 5-7 روز بارانی |
|---|---|
| لامپ: | 170 lm/W |
| زمان عمر LED: | 50000 ساعت |
Kcd Super Brightness Ip67 چراغ خیابانی خورشیدی 100w 150w 200w 300w 500w با قطب
| خدمات راه حل های روشنایی: | روشنایی و طراحی مدار |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | DC 12V |
KCD خروجی سوپر روشنایی چراغ فلد نور بالا IP67 100w 200w 300w 400w 500w 600w خورشیدی شارژ مجدد
| نوع نور: | LED خورشیدی |
|---|---|
| نام محصول: | چراغ سیل خورشیدی |
| زمان شارژ: | 6-8 ساعت |
چراغ کارایی قابل حمل بی سیم و قابل انعطاف قابل حمل بی سیم با نورپردازی قابل شارژ با USB ، با یک چرخش چرخشی
| خدمات راه حل های روشنایی: | روشنایی و طراحی مدار |
|---|---|
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
| CRI (Ra>): | 80 |
مسکن آلومینیومی فوق العاده نازک نقره ای 50 وات LED Floodlight Ip66 ضد آب 10 کیلو ولت 200 وات برای زمین بسکتبال باغ خیابان
| تایپ کنید: | چراغ سیل LED در فضای باز |
|---|---|
| تراشه: | SMD2835 |
| مواد: | آلومینیوم + شیشه خو |

