همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ 150w led solar outdoor flood lights ] همخوانی داشتن 189 محصولات.
30W 60W 100W All In One Solar Led Street Street صرفه جویی در انرژی در فضای باز IP65
| خدمات راه حل های روشنایی: | روشنایی و طراحی مدار |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 12 ولت |
KCD Outdooor LED All In One Solar Light Street High Power 200W
| نام محصول: | در فضای باز چراغ خیابان |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
آلومینیوم یکپارچه همه در یک چراغ خیابانی خورشیدی 200 وات با راندمان بالا با باتری لیتیومی
| نام محصول: | چراغ خیابان LED در فضای باز |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
چراغ خیابان خورشیدی EMC 30w 60w SMD3030 All in One خورشیدی
| خدمات راه حل های روشنایی: | روشنایی و طراحی مدار |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 12 ولت |
چراغ خیابانی خورشیدی فضای باز آلومینیومی 100 وات یکپارچه همه در یک چراغ خیابانی LED
| نام: | لامپ نور سیل خورشیدی |
|---|---|
| قدرت: | 30w/50w/60w/80w/100w/150w/180w/200w |
| رنگ: | خاکستری تیره |
ماژول قدرت بالا LED چراغ خیابانی ضد آب در فضای باز 70Ra 100 وات
| قدرت: | 50w/100w/150w/200w |
|---|---|
| تراشه LED: | 2835 LED |
| ولتاژ ورودی: | AC100-240V |
چراغ های خیابانی OEM ODM 220V 150Watt در فضای باز چراغ های خیابانی ضد آب IP65 تراشه های مارک قابل چرخش
| کاربرد: | جاده ، بزرگراه ، فضای باز ، حیاط ، باغ |
|---|---|
| رتبه IP: | IP65 |
| CRI (Ra>): | 85 |
چراغ های خیابانی LED فضای باز SMD 3030 90lm/W 60w 100w 150w 200w 220v برای مکان های عمومی
| ولتاژ: | AC85-265V |
|---|---|
| Ra/CRI: | ≥80 |
| زاویه لوبیا: | 60*140 درجه |
سنسور حرکت همه در یک نور خیابان LED خورشیدی 50W 100W 200W IP65 لامپ منظره ضد آب
| صفحه خورشیدی: | نوع 60W*18V |
|---|---|
| باتری: | 24AH*12.8V (LiFePO4) |
| زمان کار: | 10-15 ساعت در روز، 5-7 روز بارانی |

