همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ 150w led solar outdoor flood lights ] همخوانی داشتن 189 محصولات.
150 وات LED خورشیدی خورشیدی در فضای باز چراغ های سیلاب غروب تا طلوع امنیت حرکت سنسور پیر
| نام محصول: | نور سیل خورشیدی |
|---|---|
| جنس بدنه لامپ: | آلومینیوم |
| ولتاژ ورودی (v): | DC 6V |
100 W 150 W 200 W LED خورشیدی در فضای باز چراغ های سیل نور پروژکتور زمینی نور ساز
| نام محصول: | نور خورشیدی در فضای باز با سنسور حرکت |
|---|---|
| قدرت: | 50W/100W/200W/300W |
| کلمه کلیدی: | چراغ های سیلاب ضد آب خورشیدی DC در فضای باز |
60 وات 100 وات 200 وات LED خورشیدی در فضای باز نور سیلاب امنیتی با قدرت تجاری منظره سفید گرم
| نام محصول: | نور سیل خورشیدی |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (v): | 6 ولت |
محفظه آلومینیومی 150W خورشیدی در فضای باز چراغ سیل روشنایی بالا با کنترل از راه دور
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| اثربخشی درخشان (LM / W): | 170 |
| ولتاژ ورودی (V): | DC 5V |
75000 لومن 150 وات 274.5 * 314.5 * 45.5 میلیمتر چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| اثربخشی درخشان (LM / W): | 170 |
| ولتاژ ورودی (V): | DC 5V |
چراغ های سیلاب خورشیدی در فضای باز آلومینیومی 100 وات 150 وات 200 وات پرتوان غروب تا طلوع با سنسور حرکت
| مورد: | Smd LED چراغ سیلاب در فضای باز |
|---|---|
| جنس بدنه لامپ: | آلومینیوم |
| قدرت: | 30w/60w/100w/150w/200w |
چراغ های سیل در فضای باز خورشیدی Super Bright 60W 190 * 219.5 * 45mm
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| اثربخشی درخشان (LM / W): | 170 |
| ولتاژ ورودی (V): | DC 5V |
چراغ های سیل در فضای باز خورشیدی DC5V 100W
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| اثربخشی درخشان (LM / W): | 170 |
| ولتاژ ورودی (V): | DC 5V |
روشنایی بالا 30w DC5V 5100lm چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| اثربخشی درخشان (LM / W): | 170 |
| ولتاژ ورودی (V): | DC 5V |
170lm/w خورشیدی چراغ های سیلاب در فضای باز انبار باغ RGB 50w 60w
| نوع آیتم: | چراغ های سیلاب خورشیدی در فضای باز |
|---|---|
| نام محصول: | لامپ های LED خورشیدی IP65 در فضای باز 25 وات 40 وات 60 وات 100 وات |
| قدرت: | 50w/100w/150w |

