همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ 150w led solar outdoor flood lights ] همخوانی داشتن 189 محصولات.
SMD2835 IP65 ضد آب باغچه در فضای باز با انرژی خورشیدی چراغ های سیل 100 وات
| تایپ کنید: | چراغ سیلاب LED در فضای باز |
|---|---|
| تراشه LED: | SMD2835 |
| مواد: | آلومینیوم + شیشه سکوریت |
100w 200w 300w IP65 لامپ پروژکتور منظره نور سیل در فضای باز
| رتبه IP: | IP65 |
|---|---|
| زاویه پرتو (°): | 90 * 130 |
| منبع نور منجر شده است: | بریج تاون |
چراغ های ضد آب IP65 ضد آب IP65 20W 30W 50W 100W 150W 150W 200W
| نوع: | چراغ سیل LED در فضای باز |
|---|---|
| تراشه: | SMD2835 |
| مواد: | آلومینیوم + شیشه خو |
25 وات 40 وات 60 وات 100 وات چراغ سیلاب خورشیدی یکپارچه لامپ سیلاب در فضای باز
| نام محصول: | لامپ خورشیدی آلیاژ آلومینیوم |
|---|---|
| مواد مسکن: | آلیاژ آلومینیوم |
| زمان شارژ: | 6-8 ساعت |
Warehouse Outdoor LED Solar Flood Light RGB 8000 Lumen 25w 50w 60w
| نام محصول: | نور سیل خورشیدی |
|---|---|
| حالت کار: | سنسور نور + کنترل از راه دور |
| زمان روشنایی: | 10-12 ساعت در روز |
100 وات خورشیدی در فضای باز پوسته اتلاف حرارت نور سیل 170lm/w
| نوع پوسته: | ریخته گری آلومینیوم |
|---|---|
| رنگ: | مشکی |
| وات: | 100 وات |
چراغ های سیل خورشیدی باریک 20W 30W 50W 60W 100W IP65
| رتبه IP: | IP65 |
|---|---|
| زاویه پرتو (°): | 90 * 130 |
| منبع نور منجر شده است: | بریج تاون |
100w 150w 200w خورشیدی در فضای باز چراغ سیل 2700 ~ 6500K CCT
| دمای رنگ (CCT):: | 6500K 2700 |
|---|---|
| ولتاژ ورودی (V):: | AC 85-265V |
| کارایی درخشان لامپ (lm / w):: | 170lm-180lm/w |
چراغ های ضد آب خورشیدی 200 وات 110 lm/W 6000K 50000 ساعت طول عمر
| وات: | 200 وات |
|---|---|
| نورانی: | 100-110 lm/W |
| شار نوری لامپ (lm): | 20000 لیتر |
SMD2835 یکپارچه ورزشگاه خورشیدی چراغ های سیل 25w 40w 60w 100w 200w
| CRI: | > 80 |
|---|---|
| بازده نوری لامپ (LM/W): | 170 |
| منبع نور: | SMD2835 |

